Denizlispor yönetim kurulu üyeliğine Almanya’dan Ali İnceören getirildi

281 0

Avrupa Denizliler Derneği Başkanı ve iş insanı Ali inceören, Denizlispor’un daveti üzerine yeşil siyahlı kulüpte yönetim kurulu üyeliği görevine getirildi.

Denizlispor Kulüp Başkanı Mehmet Uz ve yönetim kurulunun daveti üzerine Avrupa Denizliler Derneği Başkanı ve iş insanı Ali inceören yönetimde görev almayı kabul etti.

Denizlispor kulüp binasında başkan Mehmet Uz, başkan yardımcıları Fethi Akçan ve Taner Atilla ile bir araya gelen İnceören, başkan Uz ve yönetim kuruluna gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti. İnceören, “Denizlispor için elimizden gelenin fazlasını yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Denizlispor yönetim kurulu Ali İnceören ile güçlendi

Denizlispor Kulüp Başkanı Mehmet Uz, davet üzerine yönetim kuruluna katılan Ali İnceören’e yeni görevinde başarılar diledi.

Camiaya başarılı bir yönetici kazandırıldığını ifade eden başkan Uz, “Kendisinin aramızda olmasından mutluyuz. Denizlispor’u Avrupa’daki temsilcisi olarak Avrupa’daki ve yurt dışındaki futbolcularımızı Türkiye’ye getirerek, onları fırsat vermeyi planlıyoruz. Bizim amacımız gurbet vatandaki kardeşlerimizin mağdur olmaları, orada kulüp bulamıyorlarsa burada kulüplerin var olduğunun bilinmesini istiyoruz. Onları sahiplenmek istiyoruz. Onu da Ali İnceören kardeşimizle taçlardırmış bulunuyoruz. Aynı zamanda yönetim kurulumuzun daveti ve onayı üzerine yönetim kurulumuza katılan Ali İnceören kardeşimiz bu zamana kadar elinden geleni yapıyor, inşallah yapmaya da devam edecekler. Denizlisporumuz kendileri sayesinde kadrosuna çok değerli futbolcular katacağına inanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Denizlispor Kulüp Başkanı Mehmet Uz ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen, Avrupa Denizliler Derneği Başkanı ve iş insanı Ali inceören, görüşmenin ardından yeşil siyahlı kulüpte resmen yöneticilik görevine başladı.

Ercüment Aydın / Köln

Related Post