FENERBAÇE DERNEĞİ YENİ YÖNETİMİNİ BELİRLEDİ

1067 0

Almanya’nın Köln kentinde faaliyetlerini sürdüren Köln Fenerbahçeliler Derneği (KFBD) Olağan Genel Kurul kararıyla yeni yönetimini belirledi.  Köln’ Fenerbahçe Kültür evinde gerçekleşen kurula dernekler üyeleri büyük bir ilgi gösterdi.

 

Genel kurul toplantısında Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, ,şehitleler ve bir süre önce vefat eden Koray Sener anısına saygı duruşu yapıldı.

İstiklal Marşının okunmasısının ardından  2016 ile 2018 yılları arasındaki faaliyet rapoları okundu.

 

Genel kurulda bir konuşma yapan Başkan Yakup Işıklar’’ eski eş başkan Yusuf Keskin ve birlikte çalıştığımız eski yönetim kurulu üyelerimize yaptığı katkılardan dolayı çok teşekkür ediyorum. Önümüzdeki dönemde yeni bir anlayışla yeni bir vizyonla başkanımız Ali Koç’un vizyonu gibi yeniden Köln Fenerbahçeliler Derneği diyoruz. Yeni yönetim kuruluna seçilen arkadaşlarımızın hepsinin çok heyecanlı derneğe faydası olacak arkadaşlarımız var. Bunlarla birlikte eskiden olduğu gibi derneğimizde kültürel ve sosyal çalışmalar yapmak istiyoruz. Fenerbahçemizin vizyonuna katkıda bulunmak için Avrupa’da neler yapabiliriz. Öncelikle marka değerini Avrupa’da daha da ileriye götürmek için çalışmalar yapacağız’’dedi.

Başkan Ali Koç’un yeni projeler hakkında bilgilendirildiklerini ifade eden Işıklar’’ bu projeleri gerçekleştirmek için yeni seçilen arkadaşlarla birlikte yoğun bir çalışma içinde olacağız’’dedi.

Avrupa’daki Fenerbahçe taraftarına çağrıda bulunan Işıklar’’ taraftarlarımız bulundukları bölgelerde derneklere üye olup destek versinler. Dernekler Avrupadaki taraftarların temsilcisi. Fenerbahçenin temsilciside bu derneklerdir. Sadece bununla kalmamalı Fenerbahçe kongre üyeleri olmaları lazım. Çocuklarınıza bırakacağınız en büyük miras Fenerbahçeliliktir’’ şeklinde konuştu.

Olağan Genel Kurulda Yakup Işıklar yönetiminde 26 kişilik tek liste halinde girilen seçimde,yeni yönetim, üyelerin tamamının oyunu alarak seçildi.  Yeni yönetim kurulunun Başkanlığına Yakup ISIKLAR seçilirken,  Yönetim kuruluna , Nail Gül,Nevzat Taşkıran, Ufuk Demirli, Recep Demirbilek, Hasan Işıklar, Nedim Demirci, Aykut Demirli, Hakan Maden, Kemal Kılıç, Erhan Zengi, Bahattin Demirci, Enver Karadağ, İbrahim Taş, İrem Coşkun, Sibel Nacak, Münir Çelik, Aziz Gözübüyük, Şenol Balık, Mesut Adlı, Mustafa Demirbaş, Metin Kaçar, Hüseyin Özilhan, Ömür Özdemir, Gökhan Koçer ve Levent Taşkıran seçildiler.

 

Köln Fenerbahce Dernegi

Related Post

Wernau’da dünya barışı için dua

Posted by - 2. September 2019 0
Wernau Belediye Başkanı Elbl: “Zihinlerimizde barışı ve sevgiyi yaymalıyız” Baden-Württemberg eyaletinin Wernau kentinde Müslüman, Hristiyan ve Museviler dünya barışı için…