‚DELİHA 2‘ FİLMİNİN GALASINA KÖLNDE YOĞUN İLGİ

610 0

Köln Cinedom’da filmi izliyen sanatcılar, gösterim anında  aldıkları alkışla moral buldular.
Gupse Özay’ın yazdığı, yönettiği ve başrolünü paylaştığı „Deliha 2“ filminin Avrupa galası, Almanya’nın Köln kentinde yapıldı.

Cinedom sinemasında düzenlenen gala gecesine Özay’ın yanı sıra, filmin oyuncuları Eda Ece, Aksel Bonfil ve Fatih Özkan katıldı.

Kırmızı halıda poz veren oyuncular, gala için özel ayrılan sinemanın dördüncü salonunda filmi seyircilerle izledi.

Gala sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Gupse Özay, film için aldığı kiloların bir kısmını verdiğini, başka rollere girebilmek için ise geri kalan kilolarını ise en kısa sürede vermeyi planladığını söyledi.

Özay, „Filmin ilki çok sevildiği için ben de aynı karakteri başka bir serüvene sokmak istedim. Filmi Çeşme’de yazdım. Böyle müthiş bir kadro olacağını ilk başta düşünmemiştim. Her düşündüğüm kişi filme çok iyi uydu. Bütün ekip çok tatlı, hikaye çok güzel oturdu, seyirciler çok seviyor, iyi ki yazmışım.“ dedi.

Yapı olarak genelde gülen bir insan olduğu için dram sahneleri çekerken biraz zorlandığını kaydeden Özay, filmin her sahnesini çok sevdiğini sözlerine ekledi.

Related Post

DİTİB kurban stantlarına yoğun ilgi

Posted by - 24. Juni 2023 0
Diyanet İşleri Türk İslam Birliği’ne (DİTİB) bağlı cami derneklerinde açılan “Kurban Bağış Standı”na bağışçılar yoğun ilgi gösteriyor. Diyanet İşleri Türk…

Avrupa Denizlililerden fidan kampanyasına davet

Posted by - 6. August 2021 0
Avrupa Denizlililer Derneği, Türkiye’nin farklı noktalarında meydana gelen yangınlar nedeniyle ‘Bir Fidan Bir Hayat’ sloganıyla fidan bağış kampanyası başlattı. Almanya’nın…