Tansaş’tan depremzedelere 91.721,00 Euro yardım

103 0

Tansaş marketler zinciri ortaklarından Türkiye’de meydana gelen depreme büyük destek.

Frankfurt, Offenbach ve Hanau şehirlerinde şubeleri bulunan Tansaş marketler zinciri bir günlük tüm gelirini DİTİB üzerinden depremzedelere bağışladı.

Tansaş marketler zinciri 91.721,00 Euro’luk günlük cirosunu DİTİB’in açtığı ‘Türkiye Depremi Yardım Kampanyası’na gönderdi.

Tansaş marketler zinciri tarafından yapılan açıklamada: “Tansaş Süpermarketler olarak Perşembe günü yaptığımız cirolarımızı depremzedeler için Diyanet İşleri Türk İslam Birliği (DİTİB) aracılığı ile bağışladık. Başta T.C.Frankfurt Başkonsolosumuz Sayın Erdem Tunçer Bey’e, Hessen DİTİB Eyaleti Başkanı Salih Özkan Bey’e, işadamı Star Autohaus’un sahibi Ahmet Deliaslan Bey’e ve kampanyamıza destek olan tüm müşteri ve iş arkadaşlarımıza kalbi teşekkürlerimizi iletiyoruz. Depremde vefat eden kardeşlerimize rahmet, yaralılara şifa, geride kalan tüm halkımıza sabırlar diliyoruz” ifadelerine yer verdi.

Related Post

DİTİB gençleri bilgileriyle yarıştı

Posted by - 18. Juni 2022 0
Diyanet İşleri Türk İslam Birliği (DİTİB) tarafından düzenlenen “22. Temel Dini Bilgiler ve Genel Kültür Yarışması”nda dereceye girenler ödüllendirildi. Diyanet…

KÖLN KONSOLOSU BİLGİLENDİRDİ

Posted by - 13. November 2018 0
İSKENDER GÜNGÖR Türkiye Cumhuriyeti dış temsilcilikleri vatandaşları bulundukları ülkelerde  bilgilendiriyor. Yurtdışında yaşayan vatandaşların vatandaşlık emeklilik,evlilik askerlik gibi konularda çıkan yeni…