Gurbet, ekibine Corona primi verdi

652 0

Gurbet Cenaze Nakil ve Defin Firması, Corona salgınında yoğun çalışan ekibini prim ile ödüllendirdi.

Corona virüsü salgını nedeniyle Covit 19 mikrobunun meydana getirdiği karışık ortamda; gece-gündüz demeden ihlaslı ve ve samimiyetle çalışmalarından dolayı Gurbet Cenaze Nakil ve Defin Firması, 15 çalışanını özel prim ile ödüllendirdi.

7 araçlı cenaze nakil filosuna sahip olan Gurbet Cenaze Nakil ve Defin Firması, salgın nedeniyle yoğun tempoda geçen karmaşık dönemde, cenaze nakil firmasına hiç şikayet başvuru yapılmamasından memnun kaldıklarını belirttiler.

Balçok şirketler gurubu başkanı ve Gurbet Cenaze Nakil ve Defin Firması’nın kurucusu İbrahim Balçok yaptığı açıklamada “gönüllü çalışan “Gurbet Ekibini” gayretli çalışmalarından dolayı can-ı gönülden tebrik ediyorum. Değerli personelimizin, şikayete mahal vermeyerek yaptığı bu başarılı koşuşturmayı şirket “maddi” olarak ödüllendirdi. Hem cenaze sahiplerinin ve yakınlarının takdirlerine mazhar oldular hem de dua aldılar” dedi.

Gurbet Cenaze Nakil ve Defin Firması’nın çalışmalarını ibadet inancıyla yaptığını söyleyen Balçok, “Cenaze sahiplerine ve yakınlarına güzel muamelede bulunan ve tüm yardımlarına koşan ekibimize teşekkür ediyorum” dedi.

DUP Ajans / Essen

Related Post