Dilara ve İlhan evlilik yolunda

691 0

Almanya’nın Köln şehrinde doğup, büyüyen ve tahsillerini tamamlayan mimar Dilara ile makina mühendisi İlhan evliliğe ilk adımlarını düzenlenen nişan merasimi ile attı.

Antakyalı Selma-Feyruz çiftlerinin kızları Dilara ile Trabzonlu Sema-Ali Özkan çiftlerinin çocukları İlhan, aileler arasında düzenlenen mütevazi kır nişan töreni ile evliliğe ilk adımlarını attı.

Sevenlerinin yalnız bırakmadığı genç çiftlerin yüzüklerini aile büyüklerinin takmasının ardından gençler ve davetliler doyasıya eğlendi.

Nişan merasimleri ile ilgili olarak açıklamada bulunan Dilara ve İlhan, „Bugün mutlu günlerimizden ilkini yaşıyoruz. Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan büyüklerimize, yakınlarımıza, dost ve arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz“ dediler.şükranlarımızı sunuyoruz“ dediler.

İsimlerinin yazıldığı pastayı kesen genç çiftler davetlilerle birlikte güzel bir gün geçirdiler. Damat adayı Trabzonlu olunca nişan merasiminin finali Karadeniz yöre müziği eşliğinde horonla tamamlandı.

 

Ercüment Aydın / Köln

Related Post

Binlerce Köprübaşılı bir araya geldi

Posted by - 21. März 2018 0
Avrupa Trabzon Köprübaşılılar Kültür, Sosyal ve Dayanışma Derneği’nin “Birlik, Beraberlik ve Dayanışma” adı altında yedincisini düzenlediği buluşmada, renkli görüntüler ve…