Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü: „İşin ciddiyetini anlamayıp hala sokağa çıkanlara bir önerim var; evde oturup TV izlemek, yoğun bakımda tavanı izlemekten daha iyidir.“ #BenEvdeyken Evde Hayat Var @GundemOtesi
![](http://mansethaber24.com/wp-content/uploads/2020/03/EUJNDNXXkAE5jMl.jpg)
Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü: „İşin ciddiyetini anlamayıp hala sokağa çıkanlara bir önerim var; evde oturup TV izlemek, yoğun bakımda tavanı izlemekten daha iyidir.“ #BenEvdeyken Evde Hayat Var @GundemOtesi