Sancak ailesinin mutlu günü

856 0

Avrupa Trabzon Köprübaşılılar Derneği’nin kurucu üyesi Ali Osman Sancak’ın oğlu Anıl, Niğdeli Karaca ailesinin kızı Fatma ile dünya evine girdi.
Almanya’nın Beckum şehrinde By-Eventcenter Düğün Sarayı’nda gerçekleştirilen muhteşem düğünle Fatma ve Anıl hayatlarını birleştirdiler.
Avrupa Trabzon Köprübaşılılar Derneği’nin kurucu üyelerinin de hazır bulunduğu düğün törenine Karaca ve Sancak ailelarinin akaba, dost ve sevenlerinin yanı sıra sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri ile Türkiye’den de çok sayıda davetli katılarak genç çiftlerin mutluluğunu paylaştı.
Yoğun bir katılımın olduğu muhteşem düğünde gelin ve damadın anne ve babaları gelen konukları kapıda karşılayarak ev sahipliği en güzel şekilde yaptı.
Gelin ve damat alkışlar eşliğinde salona gelişi sırasında konfetilerin ardı ardına atılması ile ilk danslarını yapan çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.
Muhteşem düğünde slov ve hareketli eserlerin ardından Karadeniz müziğinin güçlü sesi Köprübaşılı Adem Ekiz sahne aldı. Hareketli Karadeniz parçası eşliğinde konuklar bol bol horon oynadı.
Düğün pastasının kesilmesinden sonra da geç saatlere kadar devam eden düğünde yeni çifte mutlu saatler yaşatıldı.

Related Post

Dilara ve Samet dünya evine girdi

Posted by - 27. Januar 2019 0
Dortmund – Avrupa Trabzon Köprübaşılılar Derneği’nin kurucu ve yönetim kurulu üyesi Ali İmamoğlu’nun kızı Dilara, dünya evine girdi. Trabzon-Köbrübaşılı Zeynep…